Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality a hlášení > Nabídka práce - fischer automotive systems, s. r. o.

Nabídka práce - fischer automotive systems, s. r. o.

Datum konání:
18.11.2020

Z důvodu navyšování výroby hledá společnost fischer automotive systems, s. r. o., pro svůj výrobní závod v Ivanovicích na Hané posilu do týmu:

Operátory / operátorky – ruční montáž

Náplň práce:
obsluha jednoduchého stroje a zařízení
montáž plastových výrobků, manipulace s výrobky

Očekáváme:
zručnost, dobrou jemnou motoriku
spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, týmovou práci

Bližší informace Vám podá paní Sylvie Chromá na telefonním čísle: 702 213 182

Nabízíme:

  • hrubou mzdu 20 000 Kč až 24 000 Kč měsíčně (dle odpracovaných hodin a typu směnného provozu)
  • práci ve dvou-, třísměnném nebo i nepřetržitém provozu
  • příplatek za přesčas 50% a příplatek za práci o víkendu 50%
  • obsáhlý program benefitů (5 dní dovolené navíc, zvýhodněné závodní stravování, flexi passy, jazykové kurzy, firemní akce a další)
  • příspěvek na dopravu
  • mzdu dle firemních pravidel
  • k dispozici velké parkoviště a krytá stání pro motorky i kola, zastávka autobusu MHD na pozemku společnosti v blízkosti dálnice